Среда

Распоред на I и II година
Име и презиме на наставникотПредмет кој го предава1234567
Роска ЈовановиќМакедонски Јазик и литератураII-3II-4II-5II-1
Тања АлексиќМакедонски Јазик и литератураII-7I-7II-8I-6I-8
Роза Никодиновска МајсторовиќМакедонски Јазик и литератураI-1I-3I-2I-5I-4
Ана ВељановскаМакедонски Јазик и литератураII-6
Марина ПешовксаАнглиски ЈазикI-6I-4I-5I-3
Леонора КаталиниќАнглиски ЈазикII-5II-3II-4II-2II-7
НиколаАнглиски ЈазикI-7I-8
Слаѓана СтојановскаФранцуски ЈазикI-8I-8
Билјана ДимовскаФранцуски ЈазикII-6I-7II-7I-5II-4
Тања ДимовскаФранцуски ЈазикII-8II-8II-8
Наташа Мирчевска АтанасовскаГермански ЈазикII-2II-7II-5I-4
Мирјана ДимитроваМатематикаI-3I-1I-4I-2
м-р Сузана НичотаМатематикаII-6
Марија НиколовскаМатематика
Гоце АнгеловскиМатематикаI-5I-5I-6I-7
Дарко БилбиловскиИсторијаI-7I-6I-4I-3I-1
д-р Валентина КостовскаИсторија
Весна ТомовскаГеографијаII-6II-4II-2
Цвета ГоргиевскаГеографијаI-4I-3I-1
Анкица МиленковскаФизикаII-1II-2
Дафина ШекуткоскаФизика
Кирил БуцковскиФизика
д-р Јулија ГајдаџиеваФизика
Наталија Христова ЦигулевскаФизика
Наташа ПетрескаХемијаI-7I-8I-6I-4
Билјана ПетрескаХемијаII-1II-5I-3
Снежана ПеловскаБиологијаII-3I-2
Симона ЈовевскаБиологија
Весна СтефановскаСоциологијаII-4II-2II-3II-1
м-р Борко ХристовИнформатикаI-2I-2I-8I-8
Владица ВасилевскаСпорт и спортски активностиI-1I-5
Роберт АнтовскиСпорт и спортски активностиII-5II-7II-8
м-р Раде АџигоговскиЛиковна уметност
м-р Сашо СаздовскиЛиковна уметностI-1I-6I-2I-5I-7
Сашо ЛивринскиМузичка уметностII-1II-7II-6II-3
Виктор БарбутовМузичка уметност
м-р Петре ТрајковскиИновации и претприемништво
Драгица СолунчеваЕтикаII-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)
Ана ВељановскаГоворење и пишувањеII-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)
м-р Борко ХристовИнформатичка технологијаII- ( 5, 6, 7, 8)II- ( 5, 6, 7, 8)
Лидија ГелевскаЛатински ЈазикII-(2, 4, 5, 6, 7, 8)II-(2, 4, 5, 6, 7, 8)
Гоце АнгеловскиЕлементарна алгебра и геометријаII-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)
м-р Сузана НичотаЕлементарна алгебраII-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)
Распоред на III и IV година
Име и презиме на наставникотПредмет кој го предава1234567
м-р Митра БлажевскаМакедонски Јазик и литератураIII-5III-4
Лидија ТомовскаМакедонски Јазик и литератураIV-1IV-2IV-3IV-4IV-5
Тина ЃошеваМакедонски Јазик и литератураIV-6IV-7IV-8
Ана ВељановскаМакедонски Јазик и литератураIII-8III-8
Марија Мек НолтиАнглиски ЈазикIII-3III-1III-2
Татјана ГолчеваАнглиски ЈазикIII-6III-4
Маја ХристоваАнглиски ЈазикIV-6IV-3IV-5IV-8IV-2
Жаклина ПандоваГермански ЈазикIV-6,7III-1
Татјана ДимовскаФранцуски Јазик
Слаѓана СтојановскаФранцуски Јазик
Билјана ДимовскаФранцуски Јазик
Павлина МаркудоваМатематика
Кристина ГелмановскаМатематикаIII-7III-4III-5III-6III-2
Марија НиколовскаМатематикаIII-3III-8III-8IV-8
Ана Бајмак ГроздановаМатематикаIV-1IV-6IV-3
Мирјана ДимитроваМатематика
Наталија Христова ЦигулевскаФизикаIII-1III-2III-8III-3
Дафина ШекуткоскаФизикаIII-5III-6III-7III-4
Гордана ГеческаХемијаIII-4III-5III-1
Наташа ПетрескаХемија
д-р Елизабета Дадиќ НиколоскаБиологијаIII-5III-6III-2
Симона ЈовескаБиологијаIII-8III-1
Атанас СопотскиИсторијаIII-7III-4III-2
Даниела НиколоваФилозофијаIV-5IV-1IV-4IV-8
Драгица СолунчеваФилозофија
м-р Лидија СтојчеваБизнис и претприемништвоIV-7
Ацо СпасескиБизнис и претприемништво
Бранислав ПетровскиСпорт и спортски активностиIII-3III-5
Зора КоневскаСпорт и спортски активностиIV-8III-8III-7IV-7IV-5
Јован ШапеСпорт и спортски активностиIV-2IV-4IV-1IV-3
Павлина МаркудоваАлгебраIII-3,2III-3,1III-1,1III-1,2
Ана Бајмак ГроздановаЛинеарна алгебра и аналитичка геометријаIII-2,2III-2,1
Елена СтојановскаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија
Жаклина ПрекиќПрограмски јазициIII-2,1III-2,2III-3,1III-3,2III-1,2III-1,1
Цвета ГорѓиевскаГеографија
Лидија ГелевскаЛатински Јазик
Лидија ГелевскаЛатински Јазик
Маја ТодоровскаВовед во право
Анета СаздовскаСоциологија
Весна СтефановскаСоциологија
Весна СтефановскаСоциологија
Теодора ГроздановскаПедагогија
Драгица СолунчеваЕтика
м-р Валентина АниќПрограмски јазициIV-8IV-6IV-2,2IV-2,1
Фросина МитрушеваМатематичка анализаIV-8IV-2,1IV-2,2
Кристина ГелмановскаМатематичка анализа
Гоце АнгеловскиМатематичка анализа
Наталија Христова ЦигулевскаФизикаIV-6
Кирил БуцковскиФизикаIV-4IV-5,8IV-2IV-1IV-1
Гордана ГеческаХемијаIV-3IV-4
д-р Елизабета Дадиќ НиколоскаБиологијаIV-3IV-5,8IV-4
м-р Лидија СтојчеваЕкономијаIV-5,6IV-7,8
Ацо СпасескиМенаџмент
Драгица СолунчеваЛогика
Атанас СопотскиИсторијаIV-7,8IV-5,6
д-р Валентина КостовскаИсторијаIV-7,8IV-7,8
Анета СаздовскаСоциологија
Даниела НиколоваФилозофија
Тони Аневпсихологија