Среда

Распоред на I и II година
Име и презиме на наставникот Предмет кој го предава 1 2 3 4 5 6 7
Роска Јовановиќ Македонски Јазик и литература II-3 II-4 II-5 II-1
Тања Алексиќ Македонски Јазик и литература II-7 I-7 II-8 I-6 I-8
Роза Никодиновска Мајсторовиќ Македонски Јазик и литература I-1 I-3 I-2 I-5 I-4
Ана Вељановска Македонски Јазик и литература II-6
Марина Пешовкса Англиски Јазик I-6 I-4 I-5 I-3
Леонора Каталиниќ Англиски Јазик II-5 II-3 II-4 II-2 II-7
Никола Англиски Јазик I-7 I-8
Слаѓана Стојановска Француски Јазик I-8 I-8
Билјана Димовска Француски Јазик II-6 I-7 II-7 I-5 II-4
Тања Димовска Француски Јазик II-8 II-8 II-8
Наташа Мирчевска Атанасовска Германски Јазик II-2 II-7 II-5 I-4
Мирјана Димитрова Математика I-3 I-1 I-4 I-2
м-р Сузана Ничота Математика II-6
Марија Николовска Математика
Гоце Ангеловски Математика I-5 I-5 I-6 I-7
Дарко Билбиловски Историја I-7 I-6 I-4 I-3 I-1
д-р Валентина Костовска Историја
Весна Томовска Географија II-6 II-4 II-2
Цвета Горгиевска Географија I-4 I-3 I-1
Анкица Миленковска Физика II-1 II-2
Дафина Шекуткоска Физика
Кирил Буцковски Физика
д-р Јулија Гајдаџиева Физика
Наталија Христова Цигулевска Физика
Наташа Петреска Хемија I-7 I-8 I-6 I-4
Билјана Петреска Хемија II-1 II-5 I-3
Снежана Пеловска Биологија II-3 I-2
Симона Јовевска Биологија
Весна Стефановска Социологија II-4 II-2 II-3 II-1
м-р Борко Христов Информатика I-2 I-2 I-8 I-8
Владица Василевска Спорт и спортски активности I-1 I-5
Роберт Антовски Спорт и спортски активности II-5 II-7 II-8
м-р Раде Аџигоговски Ликовна уметност
м-р Сашо Саздовски Ликовна уметност I-1 I-6 I-2 I-5 I-7
Сашо Ливрински Музичка уметност II-1 II-7 II-6 II-3
Виктор Барбутов Музичка уметност
м-р Петре Трајковски Иновации и претприемништво
Драгица Солунчева Етика II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8) II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)
Ана Вељановска Говорење и пишување II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8) II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)
м-р Борко Христов Информатичка технологија II- ( 5, 6, 7, 8) II- ( 5, 6, 7, 8)
Лидија Гелевска Латински Јазик II-(2, 4, 5, 6, 7, 8) II-(2, 4, 5, 6, 7, 8)
Гоце Ангеловски Елементарна алгебра и геометрија II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8) II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)
м-р Сузана Ничота Елементарна алгебра II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8) II-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)

Распоред на III и IV година
Име и презиме на наставникот Предмет кој го предава 1 2 3 4 5 6 7
м-р Митра Блажевска Македонски Јазик и литература III-5 III-4
Лидија Томовска Македонски Јазик и литература IV-1 IV-2 IV-3 IV-4 IV-5
Тина Ѓошева Македонски Јазик и литература IV-6 IV-7 IV-8
Ана Вељановска Македонски Јазик и литература III-8 III-8
Марија Мек Нолти Англиски Јазик III-3 III-1 III-2
Татјана Голчева Англиски Јазик III-6 III-4
Маја Христова Англиски Јазик IV-6 IV-3 IV-5 IV-8 IV-2
Жаклина Пандова Германски Јазик IV-6,7 III-1
Татјана Димовска Француски Јазик
Слаѓана Стојановска Француски Јазик
Билјана Димовска Француски Јазик
Павлина Маркудова Математика
Кристина Гелмановска Математика III-7 III-4 III-5 III-6 III-2
Марија Николовска Математика III-3 III-8 III-8 IV-8
Ана Бајмак Грозданова Математика IV-1 IV-6 IV-3
Мирјана Димитрова Математика
Наталија Христова Цигулевска Физика III-1 III-2 III-8 III-3
Дафина Шекуткоска Физика III-5 III-6 III-7 III-4
Гордана Геческа Хемија III-4 III-5 III-1
Наташа Петреска Хемија
д-р Елизабета Дадиќ Николоска Биологија III-5 III-6 III-2
Симона Јовеска Биологија III-8 III-1
Атанас Сопотски Историја III-7 III-4 III-2
Даниела Николова Филозофија IV-5 IV-1 IV-4 IV-8
Драгица Солунчева Филозофија
м-р Лидија Стојчева Бизнис и претприемништво IV-7
Ацо Спасески Бизнис и претприемништво
Бранислав Петровски Спорт и спортски активности III-3 III-5
Зора Коневска Спорт и спортски активности IV-8 III-8 III-7 IV-7 IV-5
Јован Шапе Спорт и спортски активности IV-2 IV-4 IV-1 IV-3
Павлина Маркудова Алгебра III-3,2 III-3,1 III-1,1 III-1,2
Ана Бајмак Грозданова Линеарна алгебра и аналитичка геометрија III-2,2 III-2,1
Елена Стојановска Линеарна алгебра и аналитичка геометрија
Жаклина Прекиќ Програмски јазици III-2,1 III-2,2 III-3,1 III-3,2 III-1,2 III-1,1
Цвета Горѓиевска Географија
Лидија Гелевска Латински Јазик
Лидија Гелевска Латински Јазик
Маја Тодоровска Вовед во право
Анета Саздовска Социологија
Весна Стефановска Социологија
Весна Стефановска Социологија
Теодора Гроздановска Педагогија
Драгица Солунчева Етика
м-р Валентина Аниќ Програмски јазици IV-8 IV-6 IV-2,2 IV-2,1
Фросина Митрушева Математичка анализа IV-8 IV-2,1 IV-2,2
Кристина Гелмановска Математичка анализа
Гоце Ангеловски Математичка анализа
Наталија Христова Цигулевска Физика IV-6
Кирил Буцковски Физика IV-4 IV-5,8 IV-2 IV-1 IV-1
Гордана Геческа Хемија IV-3 IV-4
д-р Елизабета Дадиќ Николоска Биологија IV-3 IV-5,8 IV-4
м-р Лидија Стојчева Економија IV-5,6 IV-7,8
Ацо Спасески Менаџмент
Драгица Солунчева Логика
Атанас Сопотски Историја IV-7,8 IV-5,6
д-р Валентина Костовска Историја IV-7,8 IV-7,8
Анета Саздовска Социологија
Даниела Николова Филозофија
Тони Анев психологија