Вторник

Распоред на I и II година
Име и презиме на наставникотПредмет кој го предава1234567
Роска ЈовановиќМакедонски Јазик и литератураII-2II-5II-1II-3II-4
Тања АлексиќМакедонски Јазик и литератураI-6 I-7
Роза Никодиновска МајсторовиќМакедонски Јазик и литератураI-3I-2I-1I-4I-5
М-р Ана ВељановскаМакедонски Јазик и литература
Марина ПешовскаАнглиски ЈазикI-2I-1I-6
Леонора КаталиниќАнглиски ЈазикII-4II-7II-6II-1
НиколаАнглиски Јазик
Слаѓана СтојановскаФранцуски Јазик
Билјана ДимовскаФранцуски Јазик
Тања ДимовскаФранцуски Јазик
Наташа Мирчевска АтанасовскаГермански Јазик I-2I-1I-4II-2
Мирјана ДимитроваМатематика
м-р Сузана НичотаМатематикаII-1 II-2II-6II-5
Марија НиколовскаМатематикаI-8 II-7II-8
Гоце АнгеловскиМатематика
Дарко БилбиловскиИсторијаII-1II-2
д-р Валентина КостовскаИсторијаII-3II-4II-5II-6II-7II-8
Весна ТомовскаГеографијаII-5II-1II-3II-8
Цвета ГоргиевскаГеографија
Анкица МиленковскаФизикаII-4II-2II-1II-3II-6
Дафина ШекуткоскаФизика
Кирил БуцковскиФизика
д-р Јулија ГајдаџиеваФизика
Наталија Христова ЦигулевскаФизикаII-8II-8I-8I-8
Наташа ПетрескаХемијаII-6I-5II-8I-8
Билјана ПетрескаХемијаII-6II-3I-3
Снежана ПеловскаБиологија II-7II-4I-1II-1
Симона ЈовевскаБиологијаI-4I-7I-5I-6
Весна СтефановскаСоциологијаII-7 II-6II-2II-5II-8
м-р Борко ХристовИнформатикаI-3I-3
Владица ВасилевскаСпорт и спортски активностиI-6I-3I-1I-2 I-8I-4
Роберт АнтовскиСпорт и спортски активностиII-4 II-2
м-р Раде АџигоговскиЛиковна уметност
м-р Сашо СаздовскиЛиковна уметностI-4I-3I-8
Сашо ЛивринскиМузичка уметностII-7
Виктор БарбутовМузичка уметностI-5 I-4I-6I-7
м-р Петре ТрајковскиИновации и претприемништвоI-1I-6I-2I-7 I-4
Драгица СолунчеваЕтикаII-5II-5
Ана ВељановскаГоворење и пишување
м-р Борко ХристовИнформатичка технологијаII-3II-3
Лидија ГелевскаЛатински Јазик
Гоце АнгеловскиЕлементарна алгебра и геометрија
м-р Сузана НичотаЕлементарна алгебра
Распоред на III и IV година
Име и презиме на наставникотПредмет кој го предава1234567
м-р Митра БлажевскаМакедонски Јазик и литератураIII-3III-4III-2III-5III-1
Лидија ТомовскаМакедонски Јазик и литератураIV-2IV-5IV-4IV-3IV-1
Тина ЃошеваМакедонски Јазик и литератураIV-6IV-6IV-8IV-7
Ана ВељановскаМакедонски Јазик и литератураIII-8III-8
Марија Мек НолтиАнглиски Јазик
Татјана ГолчеваАнглиски ЈазикIII-6III-4III-8III-7III-5
Маја ХристоваАнглиски ЈазикIV-4IV-3
Жаклина ПандоваГермански ЈазикIII-4,7III-2,5IV-6,7IV-1IV-4IV-2
Татјана ДимовскаФранцуски ЈазикIII-7,4III-5,2III-6III-8III-8
Слаѓана СтојановскаФранцуски ЈазикIV-8IV-8IV-7IV-8
Билјана ДимовскаФранцуски ЈазикIV-6IV-1IV-4IV-2IV-6
Павлина МаркудоваМатематикаIII-1
Кристина ГелмановскаМатематикаIII-7III-6
Марија НиколовскаМатематика
Ана Бајмак ГроздановаМатематика
Мирјана ДимитроваМатематикаIV-7IV-7IV-5IV-5IV-4IV-4
Наталија Христова ЦигулевскаФизика
Дафина ШекуткоскаФизикаIII-5III-6III-4III-7
Гордана ГеческаХемијаIII-2III-3
Наташа ПетрескаХемија
д-р Елизабета Дадиќ НиколоскаБиологијаIII-3
Симона ЈовескаБиологија
Атанас СопотскиИсторијаIII-1III-7III-4III-5III-6
Даниела НиколоваФилозофијаIV-1IV-3IV-5
Драгица СолунчеваФилозофија
м-р Лидија СтојчеваБизнис и претприемништвоIV-6IV-8
Ацо СпасескиБизнис и претприемништвоIV-1
Бранислав ПетровскиСпорт и спортски активностиIII-5III-6III-2III-3III-4
Зора КоневскаСпорт и спортски активностиIV-5III-7III-8
Јован ШапеСпорт и спортски активностиIV-2III-1
Павлина МаркудоваАлгебраIII-3,1III-3,2III-2,1III-2,2
Ана Бајмак ГроздановаЛинеарна алгебра и аналитичка геометријаIII-1,2III-1,1
Елена СтојановскаЛинеарна алгебра и аналитичка геометријаIII-3,2III-3,1
Жаклина ПрекиќПрограмски јазициIII-1,1III-1,2III-2,2III-2,1
Цвета ГорѓиевскаГеографија
Лидија ГелевскаЛатински Јазик
Лидија ГелевскаЛатински Јазик
Маја ТодоровскаВовед во право
Анета СаздовскаСоциологија
Весна СтефановскаСоциологија
Теодора ГроздановскаПедагогија
Драгица СолунчеваЕтика
м-р Валентина АниќПрограмски јазициIV-1,2IV-1,1IV-2,1IV-2,2IV-6IV-8
Фросина МитрушеваМатематичка анализаIV-2,2IV-2,1IV-8
Кристина ГелмановскаМатематичка анализаIV-1,1IV-1,2
Гоце АнгеловскиМатематичка анализаIV-6
Наталија Христова ЦигулевскаФизика
Кирил БуцковскиФизикаIV-3IV-2
д-р Елизабета Дадиќ НиколоскаБиологијаIV-4IV-3IV-5,8
м-р Лидија СтојчеваЕкономијаIV-7,8IV-5,6
Ацо СпасескиМенаџментIV-5,6IV-7,8
Драгица СолунчеваЛогика
Атанас СопотскиИсторија
д-р Валентина КостовскаИсторија
Анета СаздовскаСоциологија
Даниела НиколоваФилозофија
Тони АневПсихологијаIV-7,8IV-7,8