Се забранува комплетирање на документи и пополнување на пријави во Училиштето, туку да се дојде со претходно пополнета пријава.

У П И С  ВО I година 

на 16, 17, и 18 јуни од  07 – 19 часот

и  19 јуни од 07-13 часот.

 По азбучен ред

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab