Распоред на дополнителна и додатна

Распоред на I и II година
Име и презиме Предмет Приемен ден Дополнителна Додатна
Роска Јовановиќ Македонски јазик Понеделник, 5-ти Среда, 7-ми Четврток, 7-ми
Роза Никодиноска Македонски јазик Понеделник, 3-ти Четврток, 7-ми Вторник, 7-ми
Татјана Алексиќ Македонски јазик Понеделник, 7-ми Вторник, 7-ми Среда, 7-ми
М-р Ана Вељаноска Македонски јазик Среда, 5-ти Понеделник, 7-ми Среда, 8-ми
Тина Ѓошева Македонски јазик Среда, 6-ти Вторник, 7-ми Четврток, 7-ми
Каролина Кузмановска Англиски јазик Среда, 3-ти Вторник, 7-ми Среда, 7-ми
Марина Пешовска Англиски јазик Петок, 6-ти Петок, 7-ми Среда, 8-ми
Леонора Каталиниќ Англиски јазик Петок, 3-ти Четврток, 8-ми Петок, 8-ми
Татјана Димовска Француски јазик Среда, 4-ти Четврток, 7-ми Четврток, 7-ми
Слаѓана Стојановска Француски јазик Понеделник, 4-ти Вторник, 7-ми Четврток, 7-ми
Наташа М. Атанасовска Германски јазик Вторник, 4-ти Понеделник, 8-ми Четврток, 8-ми
Мирјана Димитрова Математика Среда, 5-ти Среда, меѓу смена Четврток, меѓу смена
Марија Николовска Математика Понеделник, 4-ти Понеделник, меѓу смена Вторник, меѓу смена
М-р Сузана Ничота Математика Вторник, 2-ри Понеделник, 7-ми Петок, 7-ми
М-р Борко Христов Информатика Среда, 5-ти Понеделник, 7-ми Петок, 7-ми
Д-р Јулија Гајдаџиева Физика Понеделник, 4-ти Понеделник, 7-ми Вторник, 7-ми
Анкица Миленковска Физика Понеделник, 5-ти Понеделник, 7-ми Вторник, 7-ми
Наташа Петреска Хемија Понеделник, 4-ти Понеделник, 7-ми Вторник, 7-ми
Биљана Петреска Хемија Среда, 4-ти Среда, 7-ми Петок, меѓу смена
Снежана Пелоска Биологија Среда, 4-ти Среда, 7-ми Вторник, 7-ми
Симона Јовевска Биологија Понеделник, 6-ти
Весна Томовска Географија Среда, 3-ти Четврток, 7-ми Петок, 7-ми
Цвета Ѓорѓиевска Географија Среда, 2-ри Четврток, 7-ми Петок, 7-ми
Д-р Валентина Костовска Историја Вторник, 5-ти Понеделник, меѓу смена Вторник, меѓу смена
Дарко Билбиловски Историја Понеделник, 5-ти Вторник, 7-ми Петок, 7-ми
Весна Стефановска Социологија Вторник, 3-ти Вторник, 7-ми Вторник, 7-ми
Анета Саздовска Социологија Понеделник, 3-ти Понеделник, меѓу смена Четврток, меѓу смена
Владица Василевска Спорт Вторник, 3-ти Среда, 8-ми Четврток, 8-ми
Сашо Ливрински Музичка уметност Вторник, 1-ви Вторник, 8-ми Среда, 8-ми
Виктор Барбутов Музичка уметност Вторник, 5-ти Вторник, 7-ми Вторник, 7-ми
М-р Сашо Саздовски Ликовна уметност Среда, 5-ти Вторник, 8-ми Среда, 8-ми

 

Распоред на III и IV година
Име и презиме Предмет Приемен ден Дополнителна Додатна
Мими Блажевска Македонски јазик Четврток, 4-ти Понеделник, 7-ми Среда, 7-ми
Лидија Томовска Македонски јазик Понеделник, 7-ми Вторник, 7-ми Среда, 7-ми
Татјана Голчева Англиски јазик Вторник, 2-ри Четврток, 7-ми Петок, 7-ми
Маја Христова Англиски јазик Понеделник, 4-ти Понеделник, 7-ми Вторник, 7-ми
Билјана Димовска Француски јазик Четврток, 5-ти Понеделник, 7-ми Среда, 7-ми
Слаѓана Стојановска Француски јазик Понеделник, 4-ти Понеделник, 8-ми Среда, 8-ми
Жаклина Пандова Германски јазик Вторник, 7-ми Вторник, меѓу смена Четврток, меѓу смена
Кристина Гелмановска Математика Вторник, 3-ти Среда, 7-ми Четврток, 7-ми
Ана Бајмак – Гроздановска Математика Среда, 3-ти Среда, меѓу смена Четврток, меѓу смена
Павлина Маркудова Математика Вторник, 2-ри Вторник, меѓу смена Четврток, меѓу смена
Гоце Ангеловски Математика Понеделник, 3-ти Четврток, меѓу смена Понеделник, меѓу смена
Наталија Х. Цигулевска Физика Среда, 3-ти Среда, меѓу смена Четврток, меѓу смена
Кирил Буцковски Физика Среда, 4-ти Среда, 7-ми Четврток, 7-ми
Гордана Геческа Хемија Вторник, 3-ти Вторник, 7-ми Среда, 7-ми
Д-р Елизабета Дадиќ – Николовска Биологија Понеделник, 2-ри Вторник, 7-ми Четврток, 7-ми
Симона Јовевска Биологија Среда, 2-ри Среда, 7-ми Четврток, 7-ми
Атанас Сопотски Историја Понеделник, 5-ти Петок, 7-ми Вторник, 7-ми
М-р Лидија Стојчева Бизнис и Претприемништво Понеделник, 7-ми Четврток, 7-ми Среда, 7-ми
Ацо Спасовски Бизнис и Претприемништво Вторник, 4-ти Четврток, 7-ми Среда, 7-ми
Зора Коневска Спорт Четврток, 4-ти Понеделник, 7-ми Петок, 7-ми
Бранислав Петрвоски Спорт Вторник, 3-ти Вторник, 7-ми Четврток, 7-ми
Јован Шапе Спорт Вторник, 4-ти Вторник, 7-ми Понеделник, 7-ми
Даниела Николова Филозофија Понеделник, 4-ти Понеделник, 7-ми Петок, 7-ми
Драгица Солунчева Филозофија Вторник, 3-ти Четврток, 7-ми Вторник, 7-ми
Жаклина Прекиќ Програмски јазици Петок, 5-ти Среда, 7-ми Вторник, 7-ми
М-р Валентина Аниќ Програмски јазици Петок, 2-ри Вторник, 7-ми Среда, 7-ми
Лидија Гелевска Латински јазик Петок, 3-ти Понеделник, 7-ми Среда, 7-ми
Анета Саздевска Социологија Понеделник, 3-ти Понеделник, меѓу смена Четврток, меѓу смена